O nas

Czarter jachtów - tylko z Juna Sp. z o.o.

Zapraszamy na pokłady naszych jachtów - kilka słów o nas.
Oferujemy czartery jachtów z doświadczonymi skipperami na rejsy wypoczynkowe, biznesowe oraz integracyjne po Morzu Śródziemnym oraz Bałtyckim. Czarter jachtów - z przyjemnością popłyniemy z Państwem w dowolnym kierunku – wystarczy do nas napisać lub zadzwonić.

Zapraszamy do kontaktu!
e-mail: poczta.janicka@gmail.com
tel: +48 666 11 33 79
lub skorzystać z formularza kontaktowego    Juna Sp. z o.o. to wyjątkowa firma stworzona przez ludzi, dla których żeglarstwo jest życiową pasją, ulubionym sposobem podróżowania i poznawania świata.
JUNA to marka należąca do firmy JUNA Sp. z o.o.. Przedsiębiorstwa powstałego w 2007 roku, a aktywnie działającego na rynku od 2013 roku. Celem założycieli było stworzenie profesjonalnej, oferującej najwyższy standard usług firmy organizującej rejsy żeglarskie. Dla naszych klientów przygotowaliśmy wspaniałe jednostki, których czarter pozwoli Państwu czuć się jak na jachcie armatorskim. Posiadają one bogate wyposażenie techniczne, ratownicze i socjalne.
    Na czarter jachtu i na nasze rejsy zapraszamy doświadczonych żeglarzy, jak również osoby, które z żeglarstwem nie miały nigdy kontaktu. Tym pierwszym pomożemy wybrać trasę, a podczas rejsu służymy wsparciem. Tym drugim zaś pokażemy, że żeglarstwo turystyczne to świetny pomysł na spędzenie urlopu z najbliższymi.