O nas

Czarter jachtów - tylko z Juna Sp. z o.o.

Zapraszamy na pokłady naszych jachtów - kilka słów o nas.
Oferujemy czartery jachtów z doświadczonymi skipperami na rejsy wypoczynkowe, biznesowe oraz integracyjne po Morzu Śródziemnym oraz Bałtyckim. Czarter jachtów - z przyjemnością popłyniemy z Państwem w dowolnym kierunku – wystarczy do nas napisać lub zadzwonić.

Zapraszamy do kontaktu!
e-mail: kontakt@charters-juna.com
tel: +48 725 86 86 83
lub skorzystać z formularzakontaktowego    Juna Sp. z o.o. to wyjątkowa firma stworzona przez ludzi, dla których żeglarstwo jest życiową pasją, ulubionym sposobem podróżowania i poznawania świata.
JUNA to marka należąca do firmy JUNA Sp. z o.o.. Przedsiębiorstwa powstałego w 2007 roku, a aktywnie działającego na rynku od 2013 roku. Celem założycieli było stworzenie profesjonalnej, oferującej najwyższy standard usług firmy organizującej rejsy żeglarskie.  <img style="width: 203px; height: 200px;" alt="Juna sp. z o.o. logo - czarter jachtów" title="logo firmy Juna sp. z o.o." src="http://charters-juna.com/jachty/wp-content/uploads/2017/03/juna_logo.jpg" do="" chwili="" obecnej="" z="" sukcesem="" zrealizowaliśmy="" blisko="" 60="" rejsów="" długodystansowych,="" a="" stała="" flota="" liczy="" kilka="" bogato="" doposażonych="" jachtów="" morskich.
    Dla naszych klientów przygotowaliśmy wspaniałe jednostki, których czarter pozwoli Państwu czuć się jak na jachcie armatorskim. Posiadają one bogate wyposażenie techniczne, ratownicze i socjalne.
    Na czarter jachtu i na nasze rejsy zapraszamy doświadczonych żeglarzy, jak również osoby, które z żeglarstwem nie miały nigdy kontaktu. Tym pierwszym pomożemy wybrać trasę, a podczas rejsu służymy wsparciem. Tym drugim zaś pokażemy, że żeglarstwo turystyczne to świetny pomysł na spędzenie urlopu z najbliższymi.