KILKA PROPOZYCJI REJSÓW

czarter jachtów Juna

Przedstawiamy poniżej kilka proponowanych przez nas rejsów jachtami Juna. Zawsze profesjonalne czartery jachtów.

Juna czarter jachtów


Czarter jachtu w Juna Sp. z o.o. to zawsze przygoda pod okiem profesjonalnie wyszkolonego personelu; to niezapomniane przeżycia, nabywanie nowych doświadczeń /również żeglarskich/, a także poznawanie nowych miejsc.
To tylko propozycje - zawsze jesteśmy gotowi na Państwa uwagi lub pomysły co do rejsu - czarter Jachtu będzie Waszą przygodą i Waszym pomysłem; my postaramy się dostosować, w miarę naszych możliwości, do Państwa konceptu.

proponujemy rejs na Sardynię i Korsykę
Proponowany rejs wokół Sardynii i Korsyki
Proponowany rejs na Baleary
Proponowany rejs na Sycylię
Mapka rejsu - Wyspy Toskańskie

Jesteśmy gotowi do rejsu - czekamy na Państwa propozycje. Razem ustalimy Państwa urlop, wycieczkę, czy inną formę wypoczynku. Czarter jachtu będzie na pewno niezapomnianym wspomnieniem cudownych przeżyć.

Przedstawiamy Państwu piękne i niezapomniane pod wieloma względami, nie tylko żeglarskie destynacje, na których opiera się nasza oferta.

Baleary Majorka, Ibiza

Któż nie słyszał o plażach Majorki i szalonych imprezach na Ibizie? Jednak te dwie wyspy to nie tylko tłoczne plaże i głośne dyskoteki. Majorka i Ibiza oferują nie tylko rozrywki, ale także wypoczynek w cichych zatoczkach, często dostępnych tylko od strony wody. Żeglując pomiędzy wyspami można spotkać żółwie i delfiny, a nawet wieloryba. Łagodny klimat powoduje, że żeglowanie w tym regionie jest możliwe przez cały rok, a życie na lądzie nie zapada w zimowy sen.

Morze Bałtyckie Zatoka Gdańska, Borholm, Olandia

Wcale nie trzeba daleko jechać, ani długo lecieć, żeby poznać smak prawdziwej żeglarskiej przygody. W końcu jesteśmy krajem nadmorskim, a region Morza Bałtyckiego oferuje wiele atrakcji na wodzie i na lądzie. Eksplorację Bałtyku proponujemy zacząć od Zatoki Gdańskiej, a potem płyńmy dalej: na duński Bornholm i szwedzką Olandię. Każda z tych niewielkich wysp to Skandynawia w miniaturze, a ich niewielka powierzchnia i znakomicie zorganizowana sieć dróg pozwalają zwiedzić je w ciągu nawet krótkiej przerwy w żeglowaniu.

Morze Śródziemne Sardynia, Korsyka

Żeglowanie po akwenie Morza Śródziemnego pozwala poznać dwie wspaniałe śródziemnomorskie kultury: francuską na Korsyce i włoską na Sycylii. Oczywiście Korsykanin oburzy się prychając i wydymając usta – jakie to francuskie! – na nazwanie go Francuzem, a Sycylijczyk – jakże po włosku! – zaleje nas potokiem słów popartych wieloma gestami na sugestię, że jest Włochem. Co nie przeszkodzi nam, przybyszom z zimnej północnej Europy, rozkoszować się południowym słońcem i tutejszą kuchnią, dla której wiele osób wybiera właśnie tej region na wakacje.

Morze Tyrreńskie Sycylia, Wyspy Egadzkie, Wyspy Liparyjskie, Wyspy Toskańskie, Rzym

Akwen Morza Tyrreńskiego oferuje wiele doznań żeglarskich, ale przede wszytkim wprowadza w bogactwo kulturowe Włoch pozwalając czerpać wiedzę o tym kraju i jego tradycjach. Na południe od Sardynii wabi swoimi urokami Sycylia, Wyspy Egadzkie i Liparyjskie, na wschodzie – Wyspy Toskańskie oraz stolica Włoch – Rzym.